O NAS

Jesteśmy drukarnią, która jako jedna z pierwszych w regionie zaoferowała druk cyfrowy na surowcach naturalnych. Biliński TextilePrint to sub-brand Biliński Factory Of Colour – Zakładu Włókienniczego zlokalizowanego w województwie łódzkim, który zajmuje się barwieniem, praniem, bieleniem i wykańczaniem wyrobów włókienniczych. Dzięki temu cały proces produkcyjny związany z przygotowaniem materiału do druku, samym drukiem cyfrowym i wykończeniem odbywa się w jednym miejscu i jest nadzorowany przez naszych specjalistów ds. druku i technologów. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania dodatkowych uszlachetnień. Więcej informacji znajdziesz w zakładce usługi dodatkowe.

JAKOŚĆ

Jakość naszych usług jest potwierdzona przez wiodące na świecie certyfikaty dotyczące bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych takie jak Oeko-Tex Standard 100 Confidence in Textile oraz Global Organic Textile Standard (GOTS). Produkty, którym przyznano te znaki są wolne od substancji szkodliwych mających niekorzystny wpływ na zdrowie człowieka. Certyfikaty charakteryzują się ponadto restrykcyjnymi kryteriami środowiskowymi.

ELASTYCZNOŚĆ

Dokładamy wszelkich starań aby terminy realizacji zleceń naszych Klientów były możliwie jak najkrótsze i dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Śledzimy także trendy w branży mody oraz wszelkie nowinki technologiczne dotyczące druku cyfrowego aby móc zaproponować Klientom takie rozwiązania, które pozwolą im na uatrakcyjnienie ich kolekcji i produktów.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE I SPRZĘT

Inwestujemy w nowoczesne urządzenia do druku cyfrowego i systematycznie rozbudowujemy park maszynowy. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku oraz testujemy alternatywne i innowacyjne rozwiązania. Dotyczy to zarówno obróbki włókienniczej jak i działań związanych z wprowadzaniem ekologicznych systemów w procesach produkcyjnych.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Poza inwestowaniem w sprzęt i półprodukty – stawiamy na współpracę ze specjalistami. Zatrudniamy jednych z najlepszych technologów w kraju – ich wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje są gwarancją dla naszych Klientów, że ich produkty powierzane są w ręce fachowców.

DIALOG Z KLIENTAMI

Klienci są dla nas najważniejsi, a ścisła współpraca z nimi jest naszym priorytetem. Dlatego zawsze staramy się oferować rozwiązania indywidualne, dopasowane do potrzeb każdego z naszych kontrahentów.

KREATYWNOŚĆ I WSPARCIE TECHNICZNE

Nasz zespół projektowy tworzy nowe, autorskie projekty nadruków, które są dostępne w bazie wzorów. Drukujemy także gotowe wzory, które otrzymujemy od Klientów. W oparciu o wytyczne, przesłane materiały lub inspiracje możemy również przygotować grafikę na życzenie Klienta. Służymy także pomocą przy dopracowywaniu projektów Klientów dla uzyskania jak najlepszego efektu końcowego.