ZOBACZ WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NAMI ARTYSTÓW:Aleksandra Michalska-Szwagierczak

Ur. w 1964 r. w Starachowicach. Dyplom z grafiki w WSP (obecnie UP) w Krakowie w 1989 r.

Od dwudziestu pięciu lat ilustruje książki dla dzieci. Współpracowała i współpracuje z wieloma wydawnictwami. Twórczość ilustratorska jest jej głównym zajęciem i pasją, a wszystkie inne zainteresowania ( baśnie, mitologie, egzotyczne kultury i przyroda) mają z nią ścisły związek. Oprócz tego zajmuje się pracą dydaktyczną z dziećmi i młodzieżą w ognisku plastycznym.

ZOBACZ WZORY

Jarek 'KHAAL' Kubicki

Jarek ‘KHAAL’ Kubicki (1976) — trójmiejski fotograf, grafik, dyrektor artystyczny, projektant. Absolwent Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (Wydział Wzornictwa Przemysłowego). Od kilkunastu lat kreuje niesamowite obrazy, w których świat realny przeplata się z mrocznymi, pełnymi rozpadu wizjami. Jego prace to finezyjne połączenie fotografii, grafiki i malarstwa. Doskonałym warsztatem łączy emocje, lekkość barw, bogactwo faktur. Świat jego dzieł jest niepokojący, surrealistyczny. Przedstawia tajemniczą stronę kobiecego piękna niczym coś nadnaturalnego.

Jarek jest laureatem wielu prestiżowych nagród w dziedzinie projektowania stron internetowych. Miał wystawy w Polsce, jak i poza granicami kraju, jest autorem wielu publikacji (m.in. Adobe Creative Newsletter, BranD Magazine Practical Photoshop Magazine, E-Volved Magazine). Brał udział w procesie twórczym nagrodzonych projektów artystycznych, takich jak „Beksinski.pl” czy „Rumors about Angels II”(uhonorowane w konkursie Favorite Website Awards).

Od 2001 roku posiada własne studio graficzne „Insania Evidens”. Artysta projektuje strony internetowe, wzory przemysłowe, okładki książek i albumów muzycznych.

ZOBACZ WZORY

Patryk Kowalczyk

Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dyplomowany scenograf filmowy. Interesuje się koncept artem oraz grafiką wektorową . Pracował przy takich produkcjach jak : „Ida”, „Zimna wojna”, „Zjednoczone stany miłości”, „Za niebieskimi drzwiami”.

Pasjonuje się tworzeniem cyfrowych światów z których każdy opowiada inna historię.

ZOBACZ WZORY

Urszula Giewoń

URSZULA GIEWOŃ – rodowita Warszawianka, dyplomowana artystka-plastyk, grafik komputerowy, ilustrator i początkujący front end developer. W 2013 ukończyła Studium Plastyczne Collage, z oceną celującą. Całe swoje serce i pasję wkłada w ilustracje i rysunek. Prywatnie nie znosi stolicy i kocha trójkę swoich zwierząt. To od nich czerpie inspirację do tworzenia. Lubi dobrą kawę i czereśnie.

W 2017 wydała własną książkę o pasiastym bohaterze- „ZEBRULIK-pierwszy okruszek szczęścia”.  Artystka sama mówi, że ta sympatyczna zebra towarzyszyła jej od lat szkolnych. Razem dorastali i obserwowali świat.

ZOBACZ WZORY