O NAS

Jesteśmy średniej wielkości firmą rodzinną zlokalizowaną w województwie łódzkim (centrum polskiego przemysłu włókienniczego od początku XIX wieku).

Specjalizujemy się w barwieniu, bieleniu, praniu, uszlachetnianiu i wykańczaniu, a od niedawna także druku cyfrowym dzianin i tkanin.

Misją naszej organizacji jest, by stać się partnerem (oferującym szerokie usługi przetwarzania i wykańczania produktów włókienniczych) najchętniej wybieranym przez krajowych i zagranicznych producentów odzieży i wyrobów technicznych.

Pragnąc zrealizować wytyczone cele, skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na następujących wartościach:

JAKOŚĆ

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie klientom produktów i rezultatów najwyższej jakości. By to osiągnąć, sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i utrzymujemy wysokie standardy potwierdzone przez liczne certyfikaty – posiadamy, m. in. system zarządzania zintegrowanego wg norm PN:EN ISO 9001:2008 oraz PN:EN ISO 18001:2004, certyfikat uprawniający do świadczenia usług zgodnie ze środowiskowym znakiem jakości „EU Flower”, czy certyfikat Oeko-Tex Standard 100 „Tekstylia godne zaufania” I klasy.

ELASTYCZNOŚĆ

Reagujemy i odpowiadamy na zapotrzebowanie, zmiany i nowe wyzwania branży tekstylnej (spowodowane między innymi rosnącym tempem zmian i silną konkurencją na rynku mody). Stąd usługi, jakie oferujemy naszym klientom charakteryzują się dużą elastycznością i krótkimi terminami realizacji – jesteśmy w stanie nawet na kilka dni przed planowanym terminem barwienia i wykańczania dokonać modyfikacji kolorystyki, wzoru, czy struktury tkaniny.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE I SPRZĘT

Chętnie i często sięgamy po najnowsze rozwiązania technologiczne oraz korzystamy z produktów i osiągnięć największych potentatów branży chemicznej. Od początku istnienia firmy inwestujemy również środki w nowoczesny park maszynowy – kupujemy najlepsze dostępne na rynku maszyny do obróbki mokrej i wykończalniczej.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Naszym priorytetem są ludzie, dlatego – poza inwestowaniem w sprzęt i półprodukty – stawiamy na współpracę ze specjalistami. Zatrudniamy jednych z najlepszych technologów w kraju – ich wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje są gwarancją dla naszych klientów, że ich produkty powierzane są w odpowiedzialne i fachowe ręce.

DIALOG Z KLIENTAMI

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, a ścisła współpraca z nimi jest naszym priorytetem. Dlatego zawsze staramy się oferować rozwiązania indywidualne, dopasowane do potrzeb i właściwości każdego z naszych kontrahentów.

KREATYWNOŚĆ I WSPARCIE TECHNICZNE

Tworzymy nowe, autorskie wzory, ale drukujemy cyfrowo również projekty naszych klientów; służymy także pomocą przy opracowywaniu i dopracowywaniu wzorów klientów dla uzyskania jak najlepszego efektu końcowego