WRÓĆ DO ETAPU:

PRZYGOTOWANIE DO DRUKU

POWRÓT

INFORMACJE OGÓLNE
O PRZYGOTOWANIU
PLIKÓW

Przesyłane przez Ciebie pliki przed realizacją zamówienia są sprawdzane pod kątem technicznego przygotowania do druku. Jeśli wszystkie kryteria zostaną spełnione, każdy z projektów zostaje wprowadzony do naszej bazy i uzyskuje swój indywidualny numer produkcyjny. Nieprawidłowości występujące w projekcie oraz konieczność wprowadzenia zmian mogą wpłynąć na czas realizacji zamówienia.

file-ico
PODSTAWOWE PARAMETRY

W instrukcji do pobrania znajdziesz informacje dotyczące podstawowych parametrów pliku do druku takich jak rozdzielczość, profil kolorystyczny czy format.

Pobierz instrukcję

WZÓR
RAPORTOWALNY

Plik tego typu (określany również jako seamless pattern lub all-over print) to najczęściej drukowany rodzaj wzoru przeznaczonego na tekstylia. Sprawdź, jak przygotować go poprawnie – pomoże Ci w tym nasza instrukcja.

Pobierz instrukcjęWZÓR PANELOWY

Wzór panelowy to projekt przygotowany pod szerokość materiału na którym będzie wydrukowany. W załączonej instrukcji znajdziesz informację na jakie aspekty zwracać uwagę przygotowując tego typu plik.

Pobierz instrukcjęWYKROJE I ELEMENTY

Ze względów technologicznych nie drukujemy elementów wykrojów krawieckich wypełnionych grafiką. Można jednak przygotować plik z grafiką przeznaczoną na koszulki, bluzy czy przody sukienek według instrukcji poniżej.

Pobierz instrukcjęKOMPLETY POŚCIELOWE

W przypadku tego typu projektów najlepiej opracować docelowy plik do druku po procesie przygotowania tkaniny do druku, kiedy znana jest jej szerokość. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej instrukcji.

Pobierz instrukcjęDOPASOWANIE KOLORÓW - COLORBOOK

Jeśli nie masz pewności czy kolory użyte w projekcie są odpowiednie, lub chcesz dopasować konkretny odcień, zamów naszą paletę kolorystyczną (colorbooka). Więcej informacji znajdziesz w instrukcji.

Pobierz instrukcję