Wzory Damskie Jesień/Zima 2017-2018

Aktualności, Wzory Damskie

W tym sezonie minimalizm odchodzi w zapomnienie. Najgorętsze trendy są głośne, mocne, odważne i maksymalnie obfite.

Hitem są wszelkiego rodzaju hasła, cytaty z mocnym przesłaniem, jak i wzory niczym ze snów. Kwiaty, robale, łabędzie oraz wszelakiego rodzaju wzory geometryczne. Modny jest druk warstwowy, który to tworzy niemal trójwymiarowe wrażenie.

W tym sezonie, stawia na azjatycką kulturę, czyli tkaniny malowane w piękne wzory przypominające alfabet, jak i dawny styl Hollywood.  Modne Art déco przeniesione na tkaninę to stary styl glamour, w którym to do dziś kocha się wiele kobiet.

Sezon ten pokochają także miłośniczki futer, gdyż powracają one w dużej ilości. Futerkowe kurtki, szaliki, czapki a nawet i pompony to hit tego sezonu. Im więcej, tym lepiej!!

Jeżeli drogie Panie wśród swojej garderoby wciąż posiadacie szerokie spodnie „dzwony”, które to były hitem z początku lat 2000 jak i lat 70-tych, to zakładajcie je szybciutko, gdyż styl ten jest z powrotem na topie, jak i wszelkiego rodzaju garnitury, żakiety, luźne bluzki z szerokimi dzwoniastymi rękawami, siatkowe rajstopy (kabaretki), które to powracają do nas w wielkim stylu.
Galeria wzorów

10
9
8
7
6
1