KOLEKCJA WZORÓW

Jarek 'KHAAL' Kubicki

Jarek ‘KHAAL’ Kubicki (1976) — trójmiejski fotograf, grafik, dyrektor artystyczny, projektant. Absolwent Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (Wydział Wzornictwa Przemysłowego). Od kilkunastu lat kreuje niesamowite obrazy, w których świat realny przeplata się z mrocznymi, pełnymi rozpadu wizjami. Jego prace to finezyjne połączenie fotografii, grafiki i malarstwa. Doskonałym warsztatem łączy emocje, lekkość barw, bogactwo faktur. Świat jego dzieł jest niepokojący, surrealistyczny. Przedstawia tajemniczą stronę kobiecego piękna niczym coś nadnaturalnego.

Jarek jest laureatem wielu prestiżowych nagród w dziedzinie projektowania stron internetowych. Miał wystawy w Polsce, jak i poza granicami kraju, jest autorem wielu publikacji (m.in. Adobe Creative Newsletter, BranD Magazine Practical Photoshop Magazine, E-Volved Magazine). Brał udział w procesie twórczym nagrodzonych projektów artystycznych, takich jak „Beksinski.pl” czy „Rumors about Angels II”(uhonorowane w konkursie Favorite Website Awards).

Od 2001 roku posiada własne studio graficzne „Insania Evidens”. Artysta projektuje strony internetowe, wzory przemysłowe, okładki książek i albumów muzycznych.446-14-A
445-14-A
444-14-A
443-14-A
442-14-A
441-14-A
440-14-A
439-14-A